תחומי עיסוק

גישור:

במציאות העכשווית, בה צביונה של החברה הישראלית לובש פנים "מתדיינות" מחד, ומעמדו של בית המשפט נשחק מאידך, מתייצב הליך הגישור בקדמת הבמה, כהליך אלטרנטיבי לפיתרון סכסוכים, וזאת מחוץ לכתליו של בית המשפט.

במסגרת הליך הגישור מתערב בסכסוך הניטש בין הצדדים, צד שלישי (בין ביוזמת הצדדים ובין ביוזמתו), המסייע לצדדים להגיע להסדר מרצון של הסכסוך.

תפקידו של המגשר נבדל מזה של השופט ו/או הבורר. המגשר אינו כופה את דעתו על הצדדים, ואינו קובע מי "מנצח" ומי "מפסיד". מטרת המגשר איפוא היא להביא לידי הסדר, שייתפס בעיני שני הצדדים כהוגן וצודק!

מניסיון המשרד, הנתמך אף במחקרים בלתי תלוים, עולה כי הליך הגישור מניב תוצאות, שהן, במקרים רבים, עדיפות לאין שיעור מאלה המושגות בבתי המשפט.

יתרונותיו של הליך הגישור:

  • הליך יעיל ומהיר.
  • הההליך מתנהל תוך שמירה על סודיות.
  • הפיתרונות המוצעים בהליך הינם יצירתיים.
  • ההסדרים מקוימים, בהצלחה, על ידי הצדדים.

הליך הגישור הולם סכסוכים בהם הצדדים מעונינים ו/או צריכים להמשיך ולנהל ביניהם קשר. הדברים יפים לעניין סכסוכים עסקיים, סכסוכים פנים ארגוניים, סכסוכי שכנים ועוד.

מייסדת המשרד, עו"ד אורלי חי-חי מנשרוב, הינה מגשרת מוסמכת, בוגרת קורס גישור, מטעמו של המכון ללהשתלמות עורכי דין של לשכת עורכי הדין בישראל והמוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוטלוי.

המשרד נוטל חלק בהליכי גישור, הן כמייצג של צדדים והן כמגשר, ומשליך על ההליך מניסיונו המשפטי, הלך חשיבתו היצירתי, והרצון להשיג עבור לקוחותיו את התוצאה המיטבית עבורם!

מקצועיות, איכות ויעילות

יצירת קשר

מלאו את פרטיכם בטופס ונשמח לחזור אליכם בהקדם.
נושא
שם
טלפון
Emailטלפון: 03-6040225

לשאלות וייעוץ מקצועי

סרוק לקבלת פרטים באמצעות הסמארטפון